Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1267

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1304

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1308

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1336

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3456

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3463

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3476
قوانین سایت – دانشجو یار
تماس با ما: ۰۹۳۳۱۸۲۱۶۹۱     ایمیل: daneshju.org

قوانین سایت

موارد مهم برای بهینه سازی کیفی و فنی ثبت و معرفی استاد در سایت دانشجو:
1.بعد از ثبت نام و تایید کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید و مشخصات خود را کامل تر کنید، به قوانین درخواست استاد هم توجه ویژه داشته باشید.
2.استاد با مشخصات تکراری، حذف میشوند.
3.درج عناوینی مثل دکتر، دانشجوی دانشگاه …، مهندس، آقا، خانم، نام دانشگاه ..،شماره تلفن، در بخش نام و نام خانوادگی جایز نیست و در صورت مشاهده حذف می گردد، در بخش سوابق این موارد را بنویسید، با کاراکتر زیاد در نام و نام خانوادگی در پروفایل شما، مشکلات فنی ایجاد میشود!
4.برای بازدید بیشتر پروفایل، مطالب صفحه خود را تا جای ممکن بیشتر کنید، برای وبلاگ خود مطالب اعم از وبلاگ و جزوه و فیلم مرتبط به رشته های آموزشی خود بنویسید
5.عکس رسمی خود را روی سایت قرار دهید تا شاگردان و علم آموزان با اعتماد بیشتری از شما درخواست تدریس کنند.
6.عکس قرارداده شده توسط اساتید باید مناسب با عرف جامعه باشد
7.فیلم معرفی از خودتان رو صفحه پروفایل خود قرار دهید. شئونات قانونی و عرفی در ضبط فیلم باید رعایت شود.
8.مشخصات قیمت تدریس را هم بنویسید تا تماس های پرس و جوی قیمت کم باشد می توانید برای اطلاعات بیشتر سابقه تدریس خود را هم وارد نمایید.
9.استاد گرامی برای تدریس خوب است که در یک رشته مهارت زیادی داشته باشید و در جستجوهای برای آن فعال تر باشید نام مهارتهای خود را خلاصه کنید فقط برای آنهایی تدریس کنید که مهارت کامل دارید. معرفی تعداد زیادی رشته از محبوبیت شما می کاهد.
10.در صورتیکه ادعای دروغی روی سایت بنویسید و دروغ بودن آن برای ما با سند و مدرک محرز شود، مسئولین پشتیبانی سایت می توانند بدون هماهنگی با شما آگهی و پروفایل استاد یا آموزشگاه را غیر فعال نمایند
11.اگر استاد نظرات منفی زیادی داشته باشد، مسئولین پشتیبانی سایت دانشجو می توانند پروفایل استاد را غیر فعال کنند.
12.هیچ استادی حق ندارد برای رشته تدریس مشابه، بیش از یک پروفایل داشته باشد. در صورت مشاهده دانشجو حق حذف پروفایل استاد را برای خود محفوظ میداند.
13.صحت آگهی ها (صلاحیت تدریس اساتید) مورد تایید میباشد
14.در صورتیکه از سمت رزرو معلم خصوصی، سایت دانشجو معلم هایی برای انتخاب و تدریس خصوصی به شاگرد معرفی کند، حتما برای شاگردان خانم، استاد خانم و برای شاگردان آقا، استاد آقا معرفی می کنیم. مگر اینکه درس و یا منطقه شاگرد خاص باشد که در این صورت امکان اجاره کلاس در آموزشگاه های مورد تفاهم و یا استفاده از کلاس های آنلاین برای کاربران وجود دارد.
15.رعایت حریم کلاس آنلاین و حفظ شرایط کلاس مطابق با عرف جامعه و قانون کشور الزامی است.
16.دانشجو هیچ توافقی با اساتید که در سایت ثبت نام نکرده اند ندارد
17.مورد مهم : اگر مورد تدریس از سمت سایت با پیامک به استاد پیشنهاد شود، استاد بعد از تایید باید نیم ساعت جلسه اول را رایگان به شاگرد درس بدهد (جلسه بر گزاری 2 ساعته خواهد بود که 30 دقیقه اول رایگان و در صورت توافق جلسه 90 دقیقه برگزار می شود و نتها هزینه 90 دقیقه برگزار می شود )

قوانین رزرو معلم خصوصی

1.شاگرد آنلاین منتظرمعرفی استاد است در کمتر از 10 دقیقه باید به پیامک درخواست تدریس خصوصی دانشجو پاسخ دهید!
2.استاد باید سریع مبلغ اعتباررا در بخش “معرفی شاگرد و شارژ اعتبار” در پروفایل برای معرفی شاگرد و شارژ اعتبار، واریز نماید: لینک شارژ اعتبار در پروفایل شما، در صورتیکه به شاگرد معرفی شود و کلاس را برگزار نماید ولی اعتبار واریز نکند بار اول 20 هزار تومان جریمه و بار دوم با ایشان قطع همکاری میگردد.
3.پیامک درخواست به همه استادها فرستاده می شود، ولی شماره تماس و هزینه تدریس 3 تا از استادهایی که اعتبار دارند و زودتر پاسخ داده اند، به شاگرد ارسال می شود
4.جهت معرفی شاگردی که رزرو معلم خصوصی برای رفع اشکال (زیر سه جلسه تدریس) بخواهد مبلغ 20 هزار تومان از اعتبار استاد کسر میگردد.
5.برای معرفی استاد به شاگرد برای تدریس خصوصی بیش از سه جلسه مبلغ 40 هزار تومان از اعتبار استاد کسر می گردد.
6.مهم:در صورتیکه استاد جواب یک پیامک را بدهد و برای آن تدریس وقت نداشته باشد و نرود، از اعتبار استاد مبلغ 10 هزار تومان بابت جریمه کسر میگردد| مهم |
7.در صورتیکه استاد پذیرش درخواست را پیامک کند وپاسخ تلفن شاگرد را ندهد مبلغ 5 هزار تومان جریمه از اعتبار او کسر می گردد.
8.در صورتیکه استاد پذیرش خود را به شاگرد اعلام کند ولی تایم جلسه اول را هماهنگ نکند و تکلیف کلاس را مشخص ننماید به گونه ای که شاگرد به دانشجو معترض شود که خبری از استاد نشده،استاد موظف است جریمه 45 هزار تومان به سایت پرداخت کند و در صورت امتناع قطع همکاری همیشگی صورت می گیرد.
9.در صورت شکایت صحیح شاگرد از استاد، استاد از لیست سایت حذف می شود و اجازه فعالیت بیشتر را نخواهد داشت و این به منزله قطع همکاری دانشجو با استاد برای همیشه، خواهد بود.
10.اعتبار ویژه ی معرفی شاگرد زمان محدودی ندارد و تا زمان معرفی شاگردی که بیش از 3 جلسه با شما کلاس داشته باشد در حساب کاربری شما باقی میماند.

شرایط و قوانین سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دانشجو به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دانشجو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری دانشجو و سایر خدمات ارائه شده توسط دانشجو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دانشجو از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دانشجو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دانشجو اقدام کند.
همچنین از آنجا که دانشجو یک وب‌سایت خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
سایت دانشجو موظف است، بعد از درخواست استاد توسط مشتری اعم از شاگرد و یا والدین او، اقدام به معرفی 2 تا 3 استاد نماید و اگر شاگرد از استاد راضی نبود، طی صحبت با شماره های تماس و ایمیل و پیامک به سایت اطلاع رسانی کند تا استاد دیگری معرفی گردد، این روند تا 3 مرتبه و تا 20 روز پس از درخواست، قابل انجام و پیگیری است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به دانشجو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد دانشجو برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.