Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1267

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1304

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1308

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 1336

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3456

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3463

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-content/plugins/gravityforms-master/common.php on line 3476
خدمات سایت دانشجو – دانشجو یار
تماس با ما: ۰۹۳۳۱۸۲۱۶۹۱     ایمیل: daneshju.org

خدمات سایت دانشجو

1.خدمات آنلاین بسیار حرفه ای و کاربردی در اختیار فعالان حوزه آموزش قرار می دهد.
2.امکان جستجوی هدفمند استاد، دوره های آموزشی و مشاوره در مهمترین بخش های زندگی افراد را فراهم میکند.
3.سایت دانشجو با طراحی خوب توانسته است جایگاهی بسیار خوب در موتورهای جستجو از جمله گوگل به دست آورد و پاسخی درست به سوالات در زمینه آموزش، استاد و کلاس شود.
4.سایت دانشجو با برقراری امکانات عالی در زمینه برگزاری کلاس های مجازی آنلاین شرایط بسیار خوبی را برای استاد ودانشجو فراهم کرده تا عزیزان بتوانند از بهترین اساتید در تمام نقاط ایران بهره مند شوند.
5.برنامه ریزی جهت برندینگ اساتید وایجاد کسب و کاری مستقل برای هر استاد
6.حذف فاصله میان استاد و شاگرد با کلاس آنلاین، شاگرد از هر شهری میتواند با برترین استادها در ارتباط باشد
7.داشتن فروشگاه بسیار حرفه ای جهت دسترسی به خدمات آموزشی مانند جزوه آموزشی، فیلم آموزشی و محتوای آموزشی و..
8.تیم پشتیبانی آنلاین

کاربران سایت دانشجو چه کسانی هستند؟

1-اساتید
هر استاد با ثبت نام رایگان در سایت دانشجو، یک صفحه وب از پروفایل کامل و حرفه ای خود خواهد داشت و در فضای آنلاین میتواند خود را در دیدرس شاگرد قرار دهد، از مزایای سایت دانشجو از جمله کلاس آنلاین، ثبت دوره آموزشی برای تدریس های نیمه خصوصی و تبلیغات گسترده تر برای کسب و کار خود بهره مند می شوند.هر رشته یا مهارتی را که می توانید تدریس کنید مانند تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس وتدریس دوره های موفقیت سایت دانشجو تمام ابزار های لازم برای تدریس را در اختیار شما قرار داده است.
2-دانشجویان
هر مهارت یا درسی که می خواهید یاد بگیرید از تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی گرفته تا تدریس خصوصی زبان انگلیسی و به دنبال استاد مناسب برای آن هستید یا می خواهید دوره آموزشی آن را ثبت نام کنید دانشجو به شما کمک می کند.
یا حتی می توانید از شیوه های به روز در آموزش مانند فیلم های آموزشی استفاده کنید که در فروشگاه دانشجو به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است.

3-آموزشگاه
آموزشگاه ها هم مانند اساتید پروفایل کامل دارند.یک زیر سایت در دانشجو با تمامی امکانات لازم جهت معرفی دقیق مراکز آموزشی، آموزشگاه ها می توانند سوابق خود را بنویسند، عکسهای آموزشگاه را نمایش دهند، دوره های آموزشگاه را در دسترس علاقه مندان قرار دهند، کلاسهای آزاد خود را اجاره دهند و یا حتی کلاس آنلاین برگزار کنند.

 

ثبت نام رایگان استاد ها و مراکز آموزشی در دانشجو :

به راحتی با یک ثبت نام شما استاد یا آموزشگاه گرامی در سایت ما عضو می شوید، شما با خرید یک ستاره از دانشجو یک وبلاگ هم برای خود دارید در وبلاگ استاد
سایت دانشجو برای کلمه های کلیدی مهم آموزشی و جستجوی استاد در صفحه اول جستجوی گوگل قرار دارد .استاد ها با ثبت نام در سایت دانشجو و توضیحات کامل از خود در واقع در بزرگترین مرکز آموزشی و بانک استاد های ایرانی ثبت شده اند و جستجوی نام شما در موتورهای جستجو نام شما در سایت دانشجو را خواهد آورد و این مزیت مهمی است.
مطالب بالا به خوبی می رساند که روی این سایت قرار است افراد دارای مهارت کاری و نه فقط درسی خود را معرفی نمایند. کسانی که با همان حرفه خود مشغول به کارند و از این درآمد دارند و حساب خود را به خوبی پس داده اند اگر تدریس زبان فرانسه یا تدریس زبان اسپانیایی می کنید اگر می توانید سایت طراحی کنید html را یاد بدهید (تدریس خصوصی طراحی وب سایت) این جا ثبت نمایید یا آموزش گردشگری تا شبکه قوی آموزشی برای هر محل و هر جا برای یک ایرانی فراهم کنید اگر کسی در شهرستانی، در دهستانی دور هم هست و شما نمی دانید در نزدیکی شما مدرسی حرفه ای دارید این جا با او آشنا می شوید.

فروش پکیج برای داشتن شاگرد بیشتر

شما اگر استاد ستاره دار باشید، چون در صفحه اول تدریس رشته خود هستید، تماس بیشتری از شاگرد هم خواهید داشت و میتوانید با بارگذاری کلیپ های آموزشی درآمد خوبی داشته باشید، ثبت نام رایگان است ولی بالاتر بودن با خرید ستاره امکان پذیر است.

برگزاری دوره آموزشی برای سازمانها و شرکتها

دانشجو با داشتن شرایط خوبی مثل تعامل با استادهای بسیار خوب و نامی ایران در هر زمینه و مهارتی و از هر شهری قادر است برای سازمان و شرکت شما برگزاری دوره سازمانی داشته باشد، شرایط را شما تعریف کنید، ما طراحی با مشاوره استادها طراحی دوره سازمانی را انجام میدهیم، ما قادریم دوره را به 3 شکل برگزاری دوره آموزشی در محل و آموزش ضمن خدمت کنیم: 1- برگزاری دوره سازمانی در محل سازمان شما 2- برگزاری دوره سازمانی در کلاسی نزدیک به سازمان شما 3- برگزاری دوره سازمانی بصورت آنلاین (کارمندان شما بعد از زمان کار خود سر میز خود بنشینند و سر کلاس استاد هم باشند و در نهایت هم خروجی خوبی تحویل خواهید گرفت)

اجاره فضای آموزشی

حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس، فضایی برای تدریس خصوصی هم دارید ؟ اگر احتیاج به کلاس دارید از بخش اجاره کلاس در صفحه اول سایت دیدن کنید یا اگر دنبال اجاره فضای آموزشی هستید تا چندین شاگرد را دور هم جمع کنید باز دانشجو برای شما می تواند اجاره فضای آموزشی را معرفی کند.
برای اجاره سالن همایش و اجاره سالن کنفرانس در قسمت اجاره سالن کنفرانس می توانید در خواست دهید تا مشاوران دانشجو بهترین سالن با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار دهند.

اجاره فضای آموزشی مجازی

حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس خصوصی، برای تدریس خصوصی باید از منزل خارج شد؟ خیر ! ما اینجا به شما کلاس مجازی را بصورت کلاس آنلاین اجاره می دهیم با اجاره کلاس مجازی شما همه امکانات لازم برای ارتباط را دارید اجاره کلاس مجازی از سرور های ایرانی مستقر در کشور خودمان که با سرعت اینترنت ایران سازگار است، ما خودمان امتحان کرده ایم و قطعی صدا و تصویر را بعد از حتی ساعتها تماس تصویری و صوتی نداشته ایم، می توانید با شاگرد صحبت کنید با میکروفون کامپیوتر یا هندزفری خود چت کنید و تصویر خودتان یا دسک تاپ کامپیوتر را در کلاس مجازی به اشتراک بگذارید. می توانید به شاگردهای همسطح یک زمان از منزل یا دفتر خودتدریس آنلاین کنید، تدریس خصوصی آنلاین با اجاره کلاس آنلاین با صرفه اقتصادی برای هم شما و هم جامعه

کلاس مجازی

 

دانشجو کلاس مجازی در اختیار استادها می گذارد تا از به صورت غیر حضوری با شاگرد خود در تعامل برای تدریس باشند

هزینه تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی برای درسهای متفاوت و مقاطع تحصیلی متفاوت فرق می کند، به این صورت که هرچه درس سنگین تر باشد و اهمیت بیشتری در آینده ی تحصیلی یا کاری دانش پژوه داشته باشد و همینطور با بالاتر رفتن مقطع از ابتدایی تا دانشگاه، هزینه تدریس خصوصی بالاتر میرود.مثلا هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور بیشتر از هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی است. فاکتورهای بعدی در تعیین قیمت تدریس خصوصی بر اساس موارد زیر است:
تجربه و سابقه ی کار استاد و تاثیر آن در هزینه تدریس خصوصی: هر چه استاد با تجربه تر، هزینه تدریس خصوصی بالاتر.مثلا هزینه تدریس خصوصی فیزیک یک استاد با سالها تجربه بیشتر از یک استاد تازه کار است.
تدریس به صورت حضوری یا مجازی و تاثیر آن در هزینه تدریس خصوصی: برگزاری کلاس به صورت حضوری شامل هزینه های راه نیز میشود که در کلاس آنلاین این هزینه کسر می گردد.هزینه تدریس خصوصی آیلتس به صورت حضوری گران تر از هزینه تدریس خصوصی آیلتس به صورت مجازی است.
بعد مسافت و تاثیر آن در هزینه تدریس خصوصی: اگر نیاز باشد استاد برای رسیدن به شاگرد مسافت طولانی طی کند هزینه تدریس خصوصی افزایش می یابد.به این ترتیب کلاس های خصوصی در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها با قیمت بالاتری به نسبت شهرستانها برگزار می گردد.
تدریس نیمه خصوصی و تاثیر آن در هزینه تدریس خصوصی : در صورتیکه کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار گردد به نسبت تعداد شاگردان هزینه ی پرداختی توسط هریک از آنان کمتر از حالت تدریس خصوصی می گردد.هزینه ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یک نفر به مراتب گرانتر از هزینه ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یک جمع چند نفره است.