Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshju/public_html/ostad/wp-includes/theme.php on line 630
توضیحات دوره های آموزشی – دانشجو یار
تماس با ما: ۰۹۳۳۱۸۲۱۶۹۱     ایمیل: daneshju.org

توضیحات دوره های آموزشی

 • قدرت ذهن : شاید تاکنون شنیده اید که یک انسان در حالت عادی از درصد بسیار کمی از ذهن و انرژیهای درونیش استفاده می نماید در صورتیکه قدرت های درونی انسان ماورای تصور ماست . معمولاً اساتید علوم ذهن و موفقیت متفق القول بیان می نمایند که آدمی قدرت این را دارد که هرآنچه که اراده نماید بدست آورد ولی چگونه می توان به این توانایی های نهفته در وجودمان دست یابیم . این سوالی است که همواره ذهن رهپویان موفقیت را به خود مشغول نموده است و کم هستند کسانی که به روشنی پاسخ آن را دریافته باشند . در این دوره علاوه بر انتقال تجربیات اساتید علوم ذهن و موفقیت ، سبک خاصی از خودهیپنوتیزم آموزش داده خواهد شد که تمرینی است برای در اختیار گرفتن قدرت های ذهنی و استفاده موثر از این نیروهای عظیم در زمان لزوم. نتیجه ای که از این دوره مورد انتظار است موفقیت شرکت کنندگان در تمام نیازهای روزمره شان از قبیل موفقیت های تحصیلی ، شغلی ، کسب ثروت ، سلامت جسم و روح ، مافوق تصور معمول آنهاست.
 • ارتقای حافظه : تکنیک هایی وجود دارند که از طریق آنها می توان در زمان کوتاهی به حافظه طلایی دست یافت . این روشها سال های طولانی است که آزموده شده و هر روز نیز تکنیک های جدیدتری به آن افزوده می گردد . در این دوره چکیده روش های بهینه ای که برای ارتقای حافظه ضروری است ، آموزش داده می شود . نتیجه ای که دانشجویان این کلاس خواهند گرفت دستیابی به حافظه ای قوی و کاربردی در تمام امور زندگی خواهد بود .
 • تندخوانی : آیا می دانید که سرعت مطالعه را می توان از حداقل 5 تا ده ها برابر افزایش داد علاوه بر آن نیز می توان درک بهتری از مطالب خوانده شده نسبت به حالت عادی داشته باشیم. این تکنیک بسیار آسان و کاربردی در دوره تند خوانی آموزش داده می شود . از مزایای این دوره علاوه بر افزایش سرعت مطالعه ، تقویت قدرت تمرکز و دقت که دو عامل بسیار مهم موفقیت بشمار می روند ، می باشد. توجه فرمایید که در این دوره جهت تمرین می بایست حداقل دو کتاب فارسی ترجیحا بدون عکس که قبلاً نخوانده باشید به همراه بیاورید.
 • روش های مطالعه : یکی از بزرگترین موانع دوران تحصیل ، عدم اطلاع از سبک های مطالعه می باشد. این معضل با بررسی اثرات و نتایجی که در دوران تحصیل تجربه می نماییم تاحدودی قابل استخراج می باشد و لی ممکن است زمانی به شیوه های موثر واقعی دست یابیم که زمان و فرصت های بیشماری را از دست داده باشیم لذا جهت بهره وری بیشتر شرکت کنندگان از مطالعات و تحصیل خود ، در این دوره روشهای متنوعی که حاصل تجربیات بسیاری از اساتید می باشد ، آموزش داده خواهد شد.

خلاقیت : خلاقیت رابط بین علم و عملکرد ماست . اگر ما فرد خلاقی نباشیم نمی توانیم آموخته های خود را در امور روزمره خود ، بصورت کاملاً عملی و موثر بکار گیریم. در این دوره سعی می شود بگونه ای خلاقیت را ملکه ذهن خود قرار دهیم که بتوانیم به راحتی تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و بدین ترتیب از موفقیت های متوالی که کسب خواهیم نمود ، نهایت لذت را ببریم. بسیاری از کسانی که این دوره را گذرانده اند ، ایده هایی در حد اختراع قابل ثبت ارائه نموده اند.

ثروت : یکی از مهمترین راه های کسب ثروت ، بررسی و تحلیل کارشناسی زندگینامه افراد موفق و ثروتمند می باشد. در این دوره سعی شده است گلچین این مطالب ، بصورت کاملاً تجربی و کاربردی که البته قطعاً ریشه علمی قوی نیز در بطن خود دارد ، به دانشجویان عزیز ارائه گردد تا دیگر لازم نباشد جهت تجربه نمودن راه های موفقیت و در نتیجه ثروت ، بهای عمرشان را بپردازند و با بینشی اقتصادی از تجربیات این بزرگان ، در پیشبرد اهداف شخصی و سازمانی خود بهره برند

 

PST

دوره ای بسیار قدرتمند وحرفه ای که توسط استاد سعید عباسی مدرس دوره های موفقیت و NLP طراحی شده  وبه معنای

کمپین فروشندگان حرفه ای (Professional Sells team)می باشد.در این دوره مهمترین مهارتهای برقرای ارتباط در سطح حرفه ای آموزش داده می شود که لازمه هر انسانی که خواهان داشتن بهترین هاست  می باشد.زیرا هیچ انسانی به تنهایی نمی تواند زندگی کند وروش برقراری ارتباط برای هر انسانی روشی خاص و کاملا تعریف شده دارد که در این دوره بصورت کامل وعملی آموزش داده می شود.

MBA

MBA مخفف اصطلاح Master of Business Administration  است که معادل فارسی آن “دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار” است. نگاه MBA به مسائل حوزه مدیریت بیش از آنکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد کاربردی و عملی است. به بیان دیگر هدف اصلی MBA تبدیل دانش صرف مدیریتی به مهارت کاربردی و اجرایی مدیریت است.:

 

مزیت های شغلی MBA

موقعیت شغلی شما قبل و بعد از دریافت مدرک MBA تفاوت اساسی با هم خواهد داشت. کسب مدرک معتبر MBA و مهمتر از آن ارتقای مهارت های فردی و شغلی می تواند شما را در موفقیت در کسب و کارتان یاری کند. اگر هم قصد داشته باشید در بازار کار به دنبال یک شغل مناسب باشید می توانید با تکیه به اعتبار مدرک MBA و  مهارتهایی که به دست آورده اید دربازارکارشانس بیشتری برای به دست اوردن یک شغل خوب داشته باشید. درادامه چندمزیت شغلی وحرفه ای MBA به تشریح بیان شده اند.

با گذراندن دوره های تحصیل MBA و به دست آوردنمهارت هایی که در این دوره ها به دست می آورید شما می توانید در مصاحیه های شغلی یک مزیت اساسی داشته باشید. به طور مثال Fortune  گزارش می دهد که در سال گذشته میلادی ۸۴% درصد از صاحبان کسب و کار علاقه مند به استخدام فارغ التحصیلان MBA بوده اند که این درصد نسبت به سال قبل ده درصد ارتقا یافته است.

برای بسیاری از افرادی که اکنون از کار خود راضی نیستند و می خواهند زمینه های کاری متنوع تر و بیشتری را برای انتخاب پیش رو داشته باشند MBA یک فرصت طلایی است. زمینه های فعالیت فارغ التحصیلان MBA بسیار متنوع است و به طور مثال با تحصیل در MBA گرایش بازاریابی شما می توانید در مشاغلی از جمله مدیر بازاریابی، مدیر برند، تحلیل گر تحقیقات بازار، مدیر فروش و مدیر رسانه در سازمان مشغول به کار شوید. فرصت های کاری و گرایش های متنوع تحصیلی MBA باعث خواهد شد هر کسی بتواند در زمینه مورد علاقه خود به کسب مهارت بپردازد.

 

 

DBA

DBA مخفف Doctorate of Business Administration است که به فارسی ” دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار” برگردانده شده است. این دوره با هدف تربیت مدیرانی با قابلیت تحقیق و پژوهش برگزار می شود و در واقع عالی ترین سطح آموزش مدیریت برای مدیران سازمان ها است. هدف دوره DBA کاربردی کردن پژوهش های انجام شده در حوزه مدیریت و تجارت است به نحوی که بتوان از آنها برای رفع موانع پیش روی سازمان استفاده کرد. دوره های DBA پس از دوره MBA برای مدیران عرضه می شود به بیان دیگر بالاترین سطح مهارت آموزی برای مدیران است.

محتوای DBA

آنچه در دوره های DBA مورد بحث و بررسی قرار می گیرد عموما مسائل مربوط به رهبری سازمان، مدیریت سازمان در ابعاد کلان و برنامه ریزی برای آینده سازمان ها است. در ادامه به طور مختصر سرفصل های محتوای دوره DBA معرفی می شود:

 • رهبری سازمانی

در این بخش از دوره DBA بر ۱- مدیریت و رهبری موثر تیم ها و بخش های سازمان ۲- رهبری و مدیریت ارتباط بین سازمان ها و ارتباط بین بخش های سازمان و ۳- رهبری و اثرگذاری بر سازمان در حوزه اجتماع و جامعه کسب و کار. توجه می شود. علاوه بر این ها بر توسعه رهبری، توسعه فرهنگ سازمانی، اثر گذاری بر افراد و اعضای سازمان نیز در این بخش از DBA به دانش پذیران آموزش داده می شود.

 • تصمیم گیری براساس ریسک

در فضای امروز کسب و کار که شرایط حاکم بر مصرف کننده، فناوری، رقبا و دولت بسیار ناپایدار و متغیر شده است تصمیم گیری ها باید بر اساس معیار ریسک و با داده های جزیی تر انجام شود. فرایند سازمانی، روانی و اجتماعی تصمیم گیری در زمینه های مختلف عملکردی سازمان در این بخش بررسی می شود.

 • اخلاق، مسئولیت ها و اثرات اجتماعی

ثبات، مسائل اخلاقی و قانونی و تاثیر اجتماعی یک کسب و کار؛ تاثیر آرمان و هدف اجتماعی بر کسب و کار و تاثیر این مسائل بر سهام داران و همکاران کسب و کار مسئله و محتوای اصلی این بخش از دوره DBA است. علاوه بر این اهمیت و تاثیر صداقت و شفافیت بر کسب و کار در این بخش بررسی می شود.

 • مدیریت منابع انسانی

یکی از وظایف مدیران در سازمان ها مدیریت کارآمد و موثر بر کارمندان و سرمایه های انسانی سازمان است. مدیریت منابع انسانی از بعد مالی و استخدام نیرو، انگیزش و هدایت تیم ها و رهبری فردی نیروهای سازمان در این بخش به دانش پذیران آموزش داده می شود.

 • ابزارهای تحقیق برای مدیران

ابزارهای کمی و تحلیلی در اختیار مدیریت از جمله حسابداری و تحلیل بورس و بازار سرمایه، مدیریت پروژه و ابزارهای کمی دیگر در این بخش در اختیار مدیران قرار می گیرد. این ابزارها برای انجام تحقیقات و پژوهش های مربوط به تصمیم گیری و برنامه ریزی برای سازمان ضروری و لازم است.

 

خانواده موفق

خانواده، کوچک‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین نهاد جامعه است که تأثیر انکارناپذیری بر کل جامعه دارد. افرادی که در خانواده‌های پریشان و آشفته رشد می‌کنند، نه والدین خوبی خواهند شد و نه فرد مفیدی برای جامعه. داشتن یک خانواده موفق و متعادل، اتفاقی نیست. تمام خانواده‌های موفق، دائما روی روابط و نقاط ضعف‌شان کار می‌کنند. یادتان باشد روابط خانوادگی، درست مانند یک گیاه، به رسیدگی نیاز دارند.

اگر به بخش خودیاری کتاب‌فروشی‌ها یا کتابخانه‌ها نگاهی بیندازید، احتمالا کتاب‌های زیادی درمورد ایجاد و حفظ یک زندگی خانوادگی سالم و متعادل پیدا خواهید کرد. داشتن یک خانواده‌ی صمیمی و بامحبت، یکی از تمایلات اساسی بشر است و اکثر ما نیز ارزش ارتباطات نزدیک خانوادگی را درک می‌کنیم.

یک خانواده موفق می‌تواند منبع حمایت عاطفی، عشق و امنیت باشد، که روبه‌رو شدن با چالش‌ها و سختی‌های زندگی روزمره را آسان‌تر می‌کند. استعداد کودکانی که احساس کنند مورد محبت، تشویق و حمایت والدین و خواهران یا برادران‌شان قرار می‌گیرند، بهتر شکوفا می‌شود. یک زندگی خانوادگی خوب، حتی می‌تواند با بهبود فشار خون و افزایش امید در زندگی، بر سلامت جسمی و روانی اعضایش تأثیر مثبتی بگذارد.

روابط خانوادگی مهم هستند، اما همان‌طور که همه‌ی ما می‌دانیم، خانواده‌های موفق خودبه‌خود به‌وجود نمی‌آیند. حفظ زندگی مشترک و بزرگ کردن بچه‌ها دشوار است. اگر می‌خواهیم خانواده‌ی شادی داشته باشیم، باید سخت تلاش کنیم.

یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت خانواده، مطالعه‌ی ویژگی‌های خانواده موفق است. هنگامی که بفهمید خانواده‌ی سالم و موفق چگونه است، متوجه خواهید شد که روابط خانوادگی شما به چه تغییراتی نیاز دارد.

 

 

 

 

 

انسان شناسی

مهمترین بخش زندگی  هر انسان شناخت انسان  بعنوان یک انسان می باشد.چراکه انسان توانایی هایی دارد بسیار خارق العاده که بسیار مهم است وتا زمانی که نتوان انسان را شناخت به موفقیت هایی که در آرزوی آن است دست پیدا نخواهد کرد.پس از انسان شناسی به مرحله بعد یعنی خودشناسی خواهیم پرداخت وتمام جوانب آن را مورد بررسی و سپس آموزش می دهیم.در دوره های انسان شناسی استاد عباسی افراد بسیاری به نبوغ واستعداد خود پی بردند که باعث مشخص شدن ادانه مسیر زندگی آنها بوده و به آرامشی که خواهان آن بودند دست پیدا کردند.

 

 

تنظیم هدف

هیچ انسانی بدون هدف وبدون مشخص بودن مسیر رسیدن به آن، توانایی بدست آوردن بهترین ها را در زندگی نخواهد داشت چرا که در شرایط امروز اگر برنامه ای مشخص و صحیح نداشته باشیم با هر خطا سالها به عقب باز خواهیم گشت.بدین منظور با شرکت در دوره تنظیم اهداف شماهم می توانید به جمع یک درصد موفق جهان بپیوندید وبهترین ها رو برای خود به ارمغان بیاورید…

 

موفقیت

سرفصل های آموزش استاد سعید عباسی

 

 • تصمیم گیری
 • قدرت افکار
 • قدرت احساسات
 • خلاقیت و تجسم خلاق
 • غول درون
 • قانون کارما و شکرگزاری
 • ارتباط موثر
 • اهرم رنج و لذت
 • اعتماد به نفس
 • قوانین ثروت
 • قانون بخشش
 • جسم سالم و کارخانه داروسازی
 • ازدواج موفق
 • تربیت فرزند
 • ایمان فعال (فوت کوزه گری)
 • تنظیم اهداف(1)
 • تنظیم هدف (2)
 • نیرویبیکران

 

جلسه اول: قدرت تصمیم گیری

تصمیمات ماست که آینده ما را رقم می­زند. تصمیم به ازدواج، انتخاب شغل مناسب، محل زندگی و … . هرکدام تاثیرات خاص خودرادرآینده مارقم می­زند.

آیا تاکنون به این اندیشیده ­اید که چگونه می­توان در شرایط مختلف در سریع­ترین زمان، بهترین تصمیم را گرفت؟

در این مبحث با ویژگی­های افراد موفق در نحوه تصمیم­گیری آشنا شده و متوجه می ­شویم احیانا چه اشتباهاتی در تصمیم­گیری خود داشته و با یادگیری این مطلب می توانیم به سرعت تصمیمی درست گرفته، تا نتایج پربار آن را در مراحل مختلف زندگی، همچون گرفتن تصمیم صحیح جهت سرمایه گذاری، ازدواج صحیح، پاسخ به سوالات کنکور، انتخاب شغل و غیره ببینیم که با کمک تمرینات عملی و شیرین، این مهم بدست خواهد آمد.

سرفصل های این آموزش

اگر خواهان افزایش مهارت تصمیم گیری هستید و می خواهید در دام تصمیمات اشتباه گیر نکنید

اگر  میخواهیدچهارچوبهایذهنی محدود، تصمیمات محدودتری را در شما ایجاد نکنند.

اگر  میخواهید مدام در دام تصمیمات اشتباه دچار مشکل نشوید.

اگر دوست دارید تصمیات خود را تا لحظه آخر به تعویق نیاندازید

اگر تصمیم گیری برای شما سخت است و می خواهد راحت و سریع تصمیم گیری کنید

این آموزش برای شما بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

 

 

جلسه دوم: قدرت افکار

 

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:

یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت بالاتر است.

در این مبحث فوق العاده با بررسی نحوه ی تاثیرگذاری افکار در زندگی و نتایج آن آشنا شده و سپس به صورت کامل و عملی، شیوه ی کنترل و از بین بردن افکار منفی شرح داده شده است و می آموزیم با جایگزین کردن افکار صحیح تاثیرات شگرفی در آینده ی شغلی، خانوادگی، تحصیلی، سلامتی، آرامش و…ایجادکنیم.
و این که چگونه با کنترل افکار خود، از وقوع بسیاری از اتفاقات بد همچون درگیری ها، بی پولی، استرس، بیماری، ترس و…. جلوگیری کنیم.

افکار شما زندگی شما را می سازند

سرفصل های این آموزش

آیا دوست دارید راه های از بین بردن افکار منفی را بدانید؟

آیا راز های تکرار بعضی اتفاقات در زندگیتان را می دانید؟

آیا می خواهید سه خصوصیات مهم ذهن خود را بدانید؟

آیا می دانید تعریف فکر چیست؟

آیا با فکر کردن خالی اتفاقات در زندگی ما رقم می خورند؟

آیا می دانید افکار ما بر اجسام هم تاثیر می گذارند؟

آیا می دانستید حدود ۹۸ درصد انسان های کره زمین منفی اندیش هستند

آیا می دانید چرا  بعضیهاهرکارمیکنند،نمیتوانندازافکارمنفیرهاییپیداکنند؟

آیا می خواهید در سطح ناخودآگاه خود افکار منفی را از بین ببرید؟

آیا می خواهید معروفترین عبارات تاکیدی دنیا را بدانید؟

 

جلسه سوم: قدرت احساسات

 

در این بخش از آموزش به تاثیر احساسات در جنبه های مختلف زندگی پرداخته و به صورت کامل دو شیوه مهم کنترل احساسات را می آموزیم؛

تا با کنترل احساس خود در شرایط مختلف زندگی عکس العمل های مناسب و بسیار بهتر، در مقایسه با دیگران از خود بروز دهیم.

احساسات آیینه تمام قد رویدادهای زندگی ما هستند

سرفصل های این آموزش

آیا می دانید قدرت احساسات از قدرت افکار بیشترا ست

آیا می خواهید قدرت و تاثیر احساسات در زندگی خود را بدانید؟

آیا می خواهید ناخدای کشتی احساسات خود باشید؟

آیا می دانید احساسات چگونه بر سرنوشت شما تاثیر می گذارند؟

آیا می دانید تغییراحساس از چه راههایی صورت می گیرد؟

آیا می خواهید با استفاده از احساسات درست موفقیت خود را تضمین کنید؟

احساس به زندگی شما جان می بخشد و بارورش خواهد کرد

چگونه در شرایط بد احساس خود را خوب نگه داریم؟

اگر می خواهید احساستان سبز و اکولوژیک باشد.

اگر می خواهید احساس خود را جوان نگه دارید.

افکار می توانند قدرتمند باشند، ولی در صورتی این افکار ما را به اهدافمان می رسانند که با احساسات تلفیق شوند

اگر می خواهید عصبانیت خود را کنترل کنید.

اگر دوست دارید برای همیشه از احساسات منفی رها شوید.

اگر می خواهید از قدرت عظیم احساسات خود برای خوشبختی خود استفاده کنید.

 

 

جلسه چهارم: خلاقیت و قدرت تجسم خلاق

 

 

خلاقیت، سیگنال هایی به قدرت واقعیت است و داشتن یا نداشتن خلاقیت گاهی به قیمت زنده ماندن یا مرگ انسان منتهی می شود؛
بنابراین از مهم ترین مباحث موفقیت بوده و در تمام مراحل زندگی به طور ملموس لازم است.

در این قسمت با  تجسم و انواع آن آشناشده وهمچنین با فراگیری شیوه های تبدل ذهن خود و اطرافیان به یک ذهن خلاق به مرحله ای خواهید رسید که همیشه می توانید به بهترین نحو بهترین راهها را یافته و فرصت ها و تهدیدهایی را ببینید که انسان های غیر خلاق از دیدن آنها عاجزند که البته این توانمندی از خلق پول گرفته تا حل مشکلات شخصیتان در زندگی و …کمک فوق العاده ای به شما خواهد کرد.

چگونه می شود همیشه از دیگران یک قدم جلوتر بود؟

سرفصل های این آموزش

آیا تاثیر ضمیر ناخودآگاه بر سرنوشت افراد را می دانید؟

آیا می دانید بزرگترین اختراع قرن ۲۱، علم اختراع است.

آیا می دانید خلاقیت ۳٪ ذاتی و۹۷٪ اکتسابی است؟

آیا می دانید تفاوت تصویر سازی ذهنی و تجسم در چیست؟

با استفاده از خلاقیت می توانید روابط خود را در هر زمینه (خانوادگی یا اجتماعی)  بهبودبخشید.

چگونه می توان با استفاده از خلاقیت مشکلات عمیق را حل کرد؟

چگونه چارچوب های محدود کننده ذهنی را برای بالا رفتن خلاقیت از بین ببریم؟

چگونه ذهنی مخترع و نوآور داشته باشیم؟

چرا تجسم خیلی از افراد جواب نمی دهد؟

چگونه همیشه از رقبا جلوتر باشیم؟

چگونه بتوانیم از زوایای مختلفی به قضایا نگاه کنیم؟

چگونه کارها را به شکل متفاوت انجام دهیم؟

چگونه بدون اینکه خلاقیت ذاتی داشته باشیم، خلاقیت خود را به سطح بالائی برسانیم؟

اگر می خواهید همیشه ایده های ناب داشته باشید.

اگر می خواهید  ذهنتان را به ذهنی خلاق تبدیل کنید.

اگر می خواهید برای ایده های خلاقانه از طوفان فکری استفاده کنید.

اگر می خواهید بدانید بهترین و صحیح ترین راه موفقیت چیست؟

اگر می خواهید یک سرزمین خلاقیت داشته باشید!

اگر می خواهید پیچیده ترین مشکلات خود را به راحتی حل کنید.

 

 

جلسه پنجم: غول درون

 

همه انسان ها درون خود یک غول به نام ضمیر ناخودآگاه دارند که سیستم عامل بوده و فرمانده بلا منازع انسان است.

ما انسان ها بنده ای بیش برای این غول کوچک نیستیم. بنابراین لازم است بیاموزیم چطور می توانیم این غول درون را تحت کنترل خود درآورده و با برنامه ریزی صحیح آن بتوانیم به خواسته های خود، جامعه ی عمل بپوشانیم.
در این مجموعه، به صورت کامل راههای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه را یافته و می توانیم برای همیشه به کمک این غول کوچک،، راههای موفقیت را با قدرت هرچه تمام تر طی کنیم.

چگونه کارائی مغز خود را ۱۶برابرکنیم؟

سرفصل های این آموزش

افراد موفق چگونه از نیمکره های مغز خود استفاده می کنند؟

آیا تفاوت هوش و شعور را در ان ال پی می دانید؟

آیا می دانید چرا افراد موفق همیشه در مورد شرایط دلخواه صحبت می کنند؟

به نظر شما برای یک تصمیم خوب از کدام نیمکره ی مغز باید استفاده کرد؟

چگونه نیمکره های مغز خودراتقویت کنیم؟

نیمکره چپ را چگونه فعال تر کنیم؟

نیمکره راست را چگونه فعال تر کنیم؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

خصوصیات ضمیرناخودآگاه کدام است؟

چگونه می توانیم ضمیر ناخودآگاه خود را پروگرام کنیم؟

چگونه دیگران می توانند ضمیر ناخودآگاه ما را تحت تاثیر قرار دهند؟

اگر می خواهید راز استفاده از اطلاعات ضمیر ناخودآگاه را بدانید.

چگونه می توانیم ضمیر ناخودآگاه دیگران را تحت تاثیر قرار دهیم؟

اگر می خواهید بدانید ضمیرناخودآگاه چه زمانی دردسترس است؟

اگر می خواهید از قدرت ضمیر ناخودآگاه برای موفق شدن استفاده کنید.

اگر می خواهید بهترین وصحیح ترین راه موفقیت چیست؟

اگر می خواهید روش صحیح درخواست از خدا را فرا بگیرید.

اگر می خواهید با برخی قوانین کوانتومی و علمی بیشتر آگاه شوید.

 

جلسه ششم: قانون کارما و شکرگزاری

 

 

جهان هستی مانند دو کوه می ماند که هرآنچه را بگوییم به صورت های مختلف به خودمان بازمی گردد.

در این مرحله با قوانین جذاب کارما و شکرگزاری آشنا شده و نحوه عملکرد و استفاده صحیح از این قوانین فوق العاده را می آموزیم تا با استفاده صحیح و کامل مسیر موفقیت خود را هموار کرده و نهایت لذت شگرف را از شکرگزاری تجربه کنیم.

آیا می دانید اگر قانون کارما را درست انجام ندهیم چه می شود؟

سرفصل های این آموزش

آیا می خواهید بزرگترین قانون کائنات را بشناسید؟

دوست دارید بدانیدچرا گاهی هر چقدر روی هدفمان تمرکز و تجسم می کنیم باز هم به آن هدف نمی رسیم؟

آیا میخواهید راه گریز از امواج بد ساطع شده در گذشته را بدانید؟

چرا قانون رهایی یکی از مهم ترین اصول موفقیت است؟

آیا می خواهدی با طرز کار قانون عمل و عکس العمل آشنا شده و از آن استفاده کنید؟

دوست دارید بدانید چرا بعضی از افراد ظالم زندگی خوبی دارند؟

چگونه می شود از قانون کارما برای موفقیت و آرامش د زندگی استفاده کرد و اگر قانون کارما را درست انجام ندهیم چه می شود؟

چگونه توبه کنیم تا قبول واقع شود؟

اگر می خواهید هر چه دیگران دارند شما هم داشته باشد

اگر می خواهید بهترین راه خوشبختی را بدانید

اگر می خواهید نحوه صحیح شکرگزاری را بیاموزید

اگر می خواهید با استفاده از قانون شکرگزاری دغدغه های زندگیتان را کم کنید

اگر می خواهید بدانید:

خداوند به چه کسانی نعمت های فراوان می دهد؟

اگر می خواهید والاترین قدردانی ها را بدانید

اگر می خواهید با شکرگزاری به خواسته هایتان برسید

اگر می خواهید این راز را بدانید که:

چرا به شکر گذاری در قرآن بسیار تاکید شده است؟

چگونه از شکرگزاری برای رسیدن به سلامتی می توان استفاده کرد؟

اگر می خواهید با شاه کلید های موفقیت آشنا شوید.

اگر می خواهید نعمتهای رایگان خداوند را بشناسید

 

 

جلسه ۷ : ارتباط موثر

 

ما انسان ها نمی توانیم به تنهایی زندگی کنیم و در هر شرایطی برای موفقیت به حضور دیگران نیازمندیم، هر چه دوستان بهتر و بیشتری داشته باشیم؛

می توانیم سریع تر و راحت تر از دیگران به اهداف زیبای خود دست یابیم که لازمه این نیاز برقراری ارتباط با افراد مختلف می باشد.

در این قسمت با اصول ارتباطات موثر آشنا شده تا بتوانیم با داشتن مهره مار، از بودن در کنار دیگران لذت برده و چون نگینی درخشان در جمع موثر باشیم و این حس زیبا در طرف های مقابل نیز نسبت به ما تقویت شود تا بتوانیم به کمک این ارتباطات سرعت پیشرفت خود را بسیار بیشتر و فراتر از حالت معمولی کنیم.

در این آموزش به پاسخ خیلی از سوال ها در مورد ارتباطات موثر خواهید رسید همچون:

چگونه کاری کنیم که دیگران حرفمان را بی چون و چرا بپذیرند؟

چگونه در هر مکانی مانند نگینی زیبا و ارزشمند بدرخشیم؟

چگونه کاری کنیم که در برخورد اول تا همیشه تاثیری مثبت و ماندگار داشته باشیم؟

چگونه موثر و با قدرت حرف بزنیم؟

چرا و چگونه شنونده خوبی باشیم؟

چرا باید به علایق دیگران توجه کنیم؟

جایگاه انتقاد کردن در ارتباط موثر چیست؟

چرا لازم است از بحث های بیهوده دوری کنیم؟

چگونه با توجه به اختلاف عقاید با دیگران، ارتباط مفیدی داشته باشیم.

و بسیاری مباحث کاربردی و مفید دیگر….

این آموزش مخصوص کسانی است که قصدِ:

 

 • بهبود ارتباطات خود با اعضای خانواده،
 • ایجاد ارتباطات عمیق و تاثیرگذار،
 • شناسایی شخصیت ارتباطی مخاطب،
 • برای گرفتن جوابهای مثبت در کمترین زمان،
 • برقراری روابط مطلوب با افراد سخت،
 • جلب اعتماد مخاطب در کوتاهترین زمان بدون شناخت قبلی،
 • برای ارتباطات همدلانه و موثر،
 • ایجاد ارتباط مفید و کارساز در محیط کار با کارمند یا کارفرما،
 • ارتباط برقرار کردن با مشتری یا فروشنده،
 • بالا بردن جایگاه اجتماعی،
 • پیدا کردن کانال ترجیحی افراد در کمتر از ۶۰ ثانیه ،

را دارند. و همچنین کسانی که ممکن است احساس تنهایی کنند یا در ارتباطات خود  مشکل دارند می باشد.

 

 

جلسه ۸: اهرم رنج و لذت

 

 

در این مرحله با شناخت دو ویژگی مهم و عمیق ذهن و نحوه استفاده از آنها برای ترک عادات نامطلوب همچون پرخوری، عصبانیت، ناخن جویدن، سیگار کشیدن و غیره و نیز ایجاد عادات خوب همچون مطالعه، درس خواندن، ورزش و غیره، به کمک اهرمی قوی و موثر به نام اهرم رنج و لذت عادات خود را تغییر داده تا مانند تمام افراد موفق در مسیر درست خود حرکت کنیم.

برای دریافت راه حل و  تکنیکهای شناخت وکنترل ضمیرناخودآگاه با ما همراه باشید.

سرفصل های این آموزش

آیا مایلید با به تعویق نیانداختن کارهایتان زیان های اهمال کاری را در زندگیتان از بین ببرید؟

آیا می دانستید به تعویق انداختن کارها، ارتباطی با مدیریت زمان یا برنامه ریزی ندارد؟

آیا زمان هایی وجود دارد که احساس کرده اید بیش از حد، کاری را به تعویق می‌اندازید؟

آیا شما هم دوست دارید قبل از انجام یک کار مهم احساس خستگی نداشته باشید؟

آیا می خواهید کارهایی را که دوست ندارید و مهم هستند را به راحتی انجام دهید؟

آیا دوست دارید  علت اینکه کارهایتان را به تأخیرمی اندازید را بدانید؟

آیا دوست دارید از انجام کارها در دقیقه نود رها شوید؟

آیا از اینکه عادت به اهمال کاری دارید خودتان را سرزنش می کنید ؟

آیا می دانید بدون اینکه ما متوجه باشیم انسان های آموزش دیده، چطور ضمیر ناخودآگاه ما را برنامه ریزی می کنند؟

استاد سعید عباسی با توضیح بسیار روان و مثال های ملموس و ساده این موضوع را به بهترین شکل ممکن برای شما توضیح می دهد.

تا با آگاهی از این تکنیک ها و آموزش ها مواظب باشید هر اطلاعت به ظاهر بی ارزشی را در ضمیر ناخودآگاه خود ماندگار نکنید.

از شما خواهش می کنیم:

پس از یادگیری تکنیک های اهرم رنج ولذت و کنترل ذهن به هیچ عنوان از فرد یا افراد دیگری سوء استفاده های غیر انسانی نکنید.

 

 

جلسه نهم: اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس

ما برای افزایش قدرت در مسیر تعالی خود به اعتماد به نفس بالا نیاز داریم  ودرحقیقت با نداشتن اعتماد به نفس ما هیچ چیز نداریم.

چه فرصت ها که بدلیل نداشتن بیان و یا انجام توانمندیهایمان در زندگی از دست می رود و چه صدماتی که به دلیل عدم توان گفتن نه، یا نگرفتن حقمان که از ما ضایع می شود.

در این بخش با فراگیری بیش از ۳۰ روش برای افزایش اعتماد به نفس خود با قدرت هرچه تمام تر، در شرایط مختلف همچون جمع های خانوادگی، کنکور، کنفرانسها، صحبت در جمع، هنگام عقد قراردادها و …درمسیر موفقیت گام بردارید. درواقع شما با اعتماد به نفس همه چیز خواهید داشت.

سرفصل های این آموزش

آیا من اعتماد به نفس کمی دارم؟

 1. آیا جرات قاطعانه “نه” گفتن و مخالفت کردن با چیزی که قبول نداریم را داریم؟
 2. آیا جرات ابراز عقیده خود را در گروه ها و جمع های مختلف داریم؟
  (مخصوصا وقتی که در جمعی باشیم که افراد مخلاف عقیده ی ما هستند)
 3. آیا می خواهیم همه را از خود راضی نگه داریم؟
 4. آیا در هنگام مشکلات دیگران را مقصر می دانیم و مداوم دیگران را سرزنش می کنیم؟
 5. آیا برای تصمیم گیری های کوچک و بزرگ دچار تردید می شویم؟
 6. آیا مدت هاست پیشرفت چشم گیری نداشته ایم؟
 7. آیا وقتی از ما انتقاد می شود هراسان و عصبی می شویم؟
 8. آیا به دیگران متکی و وابسته هستیم؟
 9. آیا نمی توانیم مسئولیت پذیر باشیم؟
 10. آیا توانایی ابراز احساسات درست را نداریم؟
  و ….

بیش از ۳۰ راهکار عملی برای افزایش و فراگیری اعتماد به نفس

در این بخش با فراگیری بیش از ۳۰ راهکار عملی برای افزایش اعتماد به نفس، با قدرت هرچه تمام تر، در شرایط مختلف همچون:

 • جمع های خانوادگی
 • کنکور
 • کنفرانسها
 • صحبت در جمع های مختلف
 • هنگام عقد قراردادها
 • و …

در مسیر موفقیت گام بردارید. در واقع شما با اعتماد به نفس همه چیز خواهید داشت.

 

 

جلسه دهم: قوانین ثروت

 

 

شاید به جرات بتوان گفت بسیاری از انسان ها می خواهند به موفقیت برسند تا ثروتمند شوند؛

پس در این بحث شیرین و لذت بخش با ثروت و رموز کسب ثروت  آشنا شده و به کمک قوانین راهها ی رسیدن به این  موضوع دوست داشتنی را پیدا می کنیم.

سرفصل های این آموزش

رسیدن به ثروت همراه با آرامش و تعالی، هنر یک ذهن ثروتمند است

اگر دوست دارید چیزهایی که نمی توانید بخرید را ، داشته بایشد؟

اگر می خواهید نگران از دست دادن پول و سرمایه تان نباشید.

اگر می خواهدی از قرض ها و بدهی ها رها شوید.

اگر می خواهید محدودیت های مالی مانع پیشرفت شما نشوند.

اگر می خواهید نگران آینده ی مالی خود و فرزندانتان نباشید.

 

 

جلسه یازدهم: قانون بخشش

 

 

در این قسمت با نحوه بخشش ثروتمندان و شیوه ی درست بخشش که بهترین تاثیر را در ثروتمند شدن ما دارد و همچنین شیوه های غلط بخشش آشنا می شویم. علاوه بر آن با یکی دیگر از قوانین بزرگ خلقت و جهان هستی آشنا می شویم و همچنین با یک برنامه ساده ی عملی، آرامش و سبکی ذهنی خاصی می یابیم تا با داشتن یک ذهن آرام تر بسیار بهتر از قبل در مراحل زندگی به پیش برویم.

سرفصل های این آموزش

آیا می خواهید تاثیر بسیار اسرار آمیز  “قانون بخشش” در زندگیتان را بدانید؟

آیا  میخواهید طرز کار بزرگترین قانون کائنات را بشناسید؟

آیا می خواهید بزرگ ترین قانون هایی که  ثروتمندان به آن پایبندند را بشناسید؟

آیا می دانید قانون خلاء چه کاربردی دارد ؟

آیا می دانید چگونه و در چه شرایطی باید بخشش کنیم؟

آیا  میخواهید بدانید در چه صورتی بخشش ما جواب می دهد ودر چه صورتی جواب نمی دهد؟

چگونه باید از صمیم قلب بخشش کنیم و از صمیم قلب بخشیدن چه سودی برای ما دارد؟

چرا باید در راه خدا بخشش کرد؟

اگر می خواهید از بخشش و بخشایش لذت و سود بیشماری ببرید.

اگر می خواهید موجودی حساب شما چند برابر شود.

اگر می خواهید از کینه ها و نفرت های قدیمی رها شوید.

اگر می خواهید افرادی را که آزارتان داده اند برای همیشه ببخشید.

اگر می خواهید آتش کینه و نفرت را در قلب خود خاموش کنید تا به آرامش برسید.

اگر می خواهید دیگران خطای شما را ببخشند.

اگر می خواهید با قانون خلاء آشنا شوید.

اگر می خواهید از افکار مزاحم رها شوید.

 

 

جلسه دوازدهم: جسم سالم و کارخانه دارو سازی

 

 

 

برای رسیدن به اهداف و موفقیت به یک انرژی فوق قوی نیاز داریم.

در این مبحث ابتدا با جسم خود آشنا شده و راههای تجدید قوای فیزیکی و افزایش انرژی تا چند برابر را خواهیم آموخت; سپس بررسی خواهیم کرد که چگونه برخی توانسته اند، بیماری های خود، اعم از سرطان، ام اس، آسم و هر بیماری لاعلاجی را درمان کنند،

و همچنین چگونه می توان بیماریهای معمولی را به حداقل رساند تا در این راه، در نهایت با غلبه بر ریشه تمام بیماری ها  بتوانیم با یک جسم قوی و سالم در مسیر رویاهای خود حرکت  کرده  و  این  رویاها را به واقعیت تبدیل کرده و از زندگی سراسر زیبا لذت ببریم.

 

سرفصل های این آموزش

آگاه نبودن از نیاز های ضروری جسم می تواند باعث بروز انواع بیماری ها و کاهش انرژی انسان شود.

آیا می دانید چرا انسانهای افسرده مبتلا به بیماریهای عجیب می شوند؟

آیا می دانید درون شما بزرگترین کارخانه داروسازی است؟

آیا می خواهید ضروری ترین نیاز های بدن خود را برای سلامتی بشناسید؟

آیا می دانید هر ۱۱ ماه تمام سلول های بدن ما عوض می شوند؟ “بجز سیستم عصبی”؟

آیا می خواهید به سیستم و فرمولی دسترسی پیدا کنید که سلول های جدیدی که ایجاد می شوند در سلامت نگه دارید؟

آیا می خواهید جسم سالم و پر توانی داشته باشید؟

آیا می دانید تولد هر سلول ارتباط مستقیمی با افکار شما دارد؟

آیا می خواهید با تجسم به سلامتی برسید؟

آیا انرژی بی پایان منبع را می شناسید؟

آیا می خواهید  بزرگترین دشمنان سلامتی خود را می شناسید؟

آیا می خواهید بدانید بهترین درمان تمام بیماری ها کدام است؟

آیا می دانید چاکراه های ما چگونه دچار اختلال می شوند؟

گاهی برای خیلی از ما پیش آمده که  ازخودمانسوالکنیم 

اگر می خواهید نیروی شفابخش خود را بکار بگیرید.

اگر می خواهید با انرژی منبع هماهنگ شوید.

اگر می خواهید مدام احساس خستگی نکنید و همشه پر از انرژی و توان بالا باشید.

اگر می خواهید تغذیه و خوراک خود را برای داشتن جسمی سالم تنظیم کنید.

اگر می خواهید طعم غذای خوب و انرژی سلامتی را بچشید.

اگر می خواهید حداقل ۴ برابر انرژی خود را افزایش دهید.

 

 

جلسه سیزدهم: ازدواج موفق

 

 

آرامش در روابط زناشویی و منزل در میزان موفقیت انسانها بسیار موثر و تاثیرگذار است و داشتن روابط مشکل­دار انرژی ما را تا حد بسیار زیادی کاهش می­دهد. ما برای داشتن یک زندگی سرشار از آرامش و موفقیت، باید روابط خود را اصلاح کرده و یا بهبود ببخشیم.

یکی از دلایل مشکلاتی که در زندگی زوجین وجود دارد که باعث می­شود زوجین، طعم عشق را نچشیده و حتی در مواردی به انتهای خط برسند؛ عدم شناخت جنس مخالف می­باشد.

در این مبحث با شناخت تفاوت­های جنس مخالف و نیز تکنیک­های موثر؛ افراد مجرد می­توانند یک ازدواج سراسر موفقیت به همراه طعم عشق را برای خود رقم زده و همچنین افراد متاهل که دچار مشکلاتی هستند; می­توانند روابط خود را از پایه اصلاح کرده و با تقویت آن زندگی آرامی را برای خانواده خود ساخته و تا آخر عمر طعم واقعی عشق را با شور فراوان بچشند و از بودن در کنار عشق خود لذت ببرند.

سرفصل های این آموزش

برای داشتن یک زندگی رویایی، شما باید پاسخ این سوالات را بدانید

چگونه خانه را به معبد آرامش تبدیل کنیم؟

چگونه و با چه روش هایی با همسرمان به توافق برسیم؟

چگونه همسر آرمانی خود را بیابیم؟

چگونه می توان با ازدواج به تعالی رسید؟

چگونه با طلاق عاطفی خداحافظی کنیم؟

چگونه در مدت زمان کوتاهی با همسرمان به توافق برسیم؟

با این دوره می توانید نتایج فراتر از تصورتان را بدست بیارید

اگر می خواهید از جر و بحث های روزانه ی خسته کننده رها شوید!

اگر می خواهید مسائل کوچک و بزرگ زندگی و روابط شما را تلخ نکند.

اگر هنوز نتوانسته اید طعم خوشبختی را در زندگی تجربه کنید، و می خواهید آن را تجربه کنید.

اگر می خواهید مکالمه های مسالمت آمیز در زندگی زناشوئی تان داشته باشید!

 

 

جلسه چهاردهم: تربیت فرزند

 

 

بخش اعظم انرژی انسان ها بدلیل عدم شناخت تربیت صحیح فرزندان خود تلف شده و انرژی لازم برای موفقیت باقی نمی ماند، پس چه خوب است با فراگیری مباحث تربیت صحیح فرزندانمان، انرژی خود را به درستی خرج کرده تا بتوانیم آینده ای روشن را برای آینده سازان این مرز و بوم تدارک ببینیم و خود نیز بتوانیم با انرژی چند برابر که حاصل تربیت صحیح است در مسیر رویاهایمان محکم و استوار حرکت کنیم.

اگر بخواهیم آینده فرزندانمان را تضمین کنیم باید روش های صحیح تربیت فرزند را آموخت.

چگونه با کودک خود رفتار کنیم؟

چگونه محبت و نوازش را به کودک نشان دهیم؟

بهترین روش پرورش صحیح عواطف کودکان کدام است؟

قانون مهم جایزه دادن به کودک را بشناسیم؟

قانون مهم تنبیه کردن کودک را بیاموزیم؟

چگونه وابستگی شدید در کودک را از بین ببریم؟

روش های تقویت اعتماد به نفس کودکان کدام است؟

چگونه احترام و عشق را به کودک بیاموزیم؟

شاید  برای شما هم پیشآمده باشد که

گاهی کودکم لجوج می شود و  لجبازی بیش از حدی می کند

بازیگوشی های فرزندم باعث می شود از آینده او نگران شوم

کودک من خجالتی است می ترسم در آینده دچار مشکل شود

بعضی وقت ها حس می کنم ترس کودکم بیش از حد زیاد و غیر عادی است

نمی دانم چرا  کودکم باهمکلاسی هایش دعوا میکند.

کودکم خیلی سریع به دیگران نزدیک می شود.

در این قسمت از آموزش به مشکلات بیان شده پرداخته خواهد شد.

 

 

جلسه پانزدهم: ایمان فعال

 

 

ایمان فعال

بسیاری از انسان ها، بدلیل عدم رعایت همین اصل مهم به اهدافشان نمی رسند. اگر بخواهیم به آرزوهای خود برسیم می بایست ایمان فعالی داشته باشیم؛

در غیر این صورت باید قید آرزوهای شیرین خود را بزنیم. بنابراین نیاز داریم، ایمان فعال که از نظر مدرس دوره، همان فوت کوزه گری است را شناخته و با یادگیری و عمل به آن نه تنها قید آرزوهایمان را نزنیم بلکه با تقویت خود تا رسیدن یه آرزوها آن ها را دنبال کنیم .
(البته دانستن این موضوع بدون عمل به جلسات قبل تغییر خاصی را ایجاد نخواهد کرد).

سرفصل های این آموزش

آیا بزرگترین و موثر ترین راز موفقیت انسان های سوپر موفق را می دانید؟

آیا می خواهید بدانید چگونه باید برای اهداف و آرزوهایمان تدارک ببینیم؟

آیا می دانید ایمان شما چگونه شکل می گیرد؟

آیا می دانید شک و تردید در رابطه با اهدافتان چه خطری دارد؟ و چگونه باید از آن ها رها شد؟

آیا می دانید چرا ایمان و باور قوی لازمه اصلی موفقیت است؟

آیا  میخواهید بدانید افراد غیر منطقی چگونه دنیا را متحول میکنند؟

آیا می خواهید به نهایت خواسته هایتان  برسید؟

آیا می دانید چرا بعضی ها به هر چیز که فکر می کنند، برعکس می شود؟

آیا می خواهید بدانید چگونه باور محال بودن آرزوهایتان را عوض کنید؟

آیا مثبت اندیشی، تجسم، و هدفگذاری برای موفقیت و رسیدن به اهداف کافی هستند؟

آیا می شود بر قوانین فیزیک غلبه کرد؟

آیا می خواهید بدانید ترس ها برای چه اتفاق می افتند؟

اگر مردم از قدرت شگفت انگیز صحیح تفکر آگاهی داشتند همه به دنبال شیوه ی صحیح تفکر می رفتند.

اگر می خواهید ایمان قوی داشته باشید

اگر می خواهید قویترین کار برای رسیدن به اهدافتان را انجام دهید

اگر می خواهید با ایمانتان بیماری جسمی خود را درمان کنید

اگر می خواهید قویترین و نیرومند ترین قدرت درونتان را کشف کنید

اگر از شک و تردید ها خسته شده اید و دنبال راه حل کاربردی و مفید هستید

اگر می خواهید باور خود را برای موفقیت پرورش دهید

 

 

جلسه شانزده: تنظیم اهداف(2،1)

 

 

تنظیم اهداف

با یادگیری تمام اصول موفقیت و نداشتن هدفی واضح و همچنین نداشتن نقشه ای مدون، اتفاق چندانی در زندگیمان نخواهد افتاد.

در این مرحله با شناخت استعدادها، نیازها و خواسته های خود ، به کمک علم NLP در همه ابعاد زندگی شخصی،  اهداف روشن خود را مشخص کرده و گام به گام به همه اهداف جامعه عمل پوشانده تا بتوانیم به هدف اصلی خود که در قله وجود دارد و آن چیزی جزز موفقیت در تمامی ابعاد زندگی شخصی و کاری نیست، برسیم.

سرفصل های این آموزش

چگونه می توان زندگی کردن را دوست داشت؟

چگونه می توان از بی انگیزگی و نا امیدی رها شد؟

چگونه می توان به آٰرزوهای خود رسید؟

چگونه تصمیم هایی که می گیریم را عملی کنیم؟

چگونه مسیر زندگی خود را پیدا کنیم؟

چرا بعضی ها دوست ندارند من به هدفم برسم

چگونه و برای چه باید اهداف بزرگی داشته باشیم.

چگونه توانایی رسیدن به اهداف خود را بدست بیاوریم.

اگر می خواهید با تنظیم اهداف بر اساس ابعاد مختلف زندگی آشنا شوید

اگر می خواهید از اهرم های موجود برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید؟

اگر می خواهید مقاومت های درونی را برای رسیدن به اهداف بیابید.

اگر می خواهید لذت زیادی را برای رسیدن به اهدافتان تجربه کنید.

اگر می خواهید اهدفتان را هماهنگ با زندگیتان تنظیم کنید.

اگر می خواهید در زندگی تان تعادل ایجاد نمائید.

اگر می خواهید راهنمای عملی برای رسیدن به آرزوهایتان را داشته باشید.